Bytový a kancelársky nábytok, kožené a látkové sedacie súpravy.

Montážne návody, doprava a montáž nábytku

Montážne návody, doprava a montáž kancelárskeho ná
 
Kancelársky nábytok ako aj väčšina stoličiek a kresiel sú dodávané v demontovanom stave, čo umožňuje kvalitnejšie zabalenie, aby sa predišlo ich poškodeniu pri preprave. Montáž kancelárskeho nábytku NEXWEL a HOBIS je pre priemerne zdatného zákazníka jednoduchá. Zásada znie: pridržiavať sa montážnych návodov, ktoré sú pribalené pri jednotlivých balíkoch, z ktorých sa skladajú celky.

Montážne návody v pdf formáte si môžte stiahnuť tu: Stiahnuť

Montáž kancelárskeho nábytku EXNER je pri niektorých prvkoch trochu zložitejšia, preto by sme doporučovali zveriť ju ľuďom, ktorí s montážou nábytku už skúsenosti majú.


My poskytujeme túto službu iba za 10% ceny nábytku a získate ňou garanciu kvality.


Doprava tovaru je realizovaná tak našimi autami ako aj cudzími prepravnými službami. Tovar je dodávaný na objednanú adresu pred dom alebo panelák. Zväčša ho doručuje len jeden šofér, preto pri dodávke ťažších kusov je potrebná súčinnosť zo strany zákazníka. Pri objednaní montáže tento problém odpadá. O všetko sa postarajú poverení montážnici.

Náš pracovník s Vami dohodne dátum a približný čas dodania tovaru, ktorý bude potom upresnený v deň dodania priamo prepravcom.


Prevzatie tovaru. Doporučujeme tovar pred prevzatím od prepravcu najprv dôkladne skontrolovať počas jeho prítomnosti. Ak nájdete poškodenie obalu, ktoré vzniklo pri preprave, zásielku nepreberte. Spíšte s prepravcom reklamačný zápis. My Vám v čo najkratšej dobe zašleme nový tovar.

Pokiaľ vadu nájdete po rozbalení výrobku, urobte prosím jednoduchú fotodokumentáciu a okamžite nás o tom informujte formou e-mailu s priloženými fotografiami celku aj detailu poškodenia.


Montáž nábytku v hodnote 10% z hodnoty tovaru poskytujeme pri objednávke tovaru nad 500 €. Ak je objednaný elektricky otočný zásuvkový systém VAULT spolu so stolom, v ktorom má byť zabudovaný, tak sa montáž v zvýhodnenej sadzbe 10% týka aj neho. Ak je požadovaná montáž do stola, ktorý sa na objednávke nenachádza, montáž bude rátaná individuálne.

Aby mohla byť vykonaná montáž nábytku, je nutné umožniť pracovníkom je vyložiť dielce a zložiť ho v mieste jeho umiestnenia.


Prihlásenie
http://www.officepro.cz/sk/partner/rimex/navrhar-kancelarii